2024 KARİYER GÜNLERİNDE AKKAŞ GROUP OLARAK YİNE YERİMİZİ ALDIK

12-Jun-2024 / 4169

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2024 KARİYER GÜNLERİ

Marmara Üniversitesi daveti ile düzenlenen kariyer günlerinde bizlere destek olan ve katılımlarından dolayı tüm öğretim üyelerine teşekkür ederiz. Şirket GENEL KURUL BAgenel kurul başkanımız Erkan AKKAŞ sunumu ile yapılan konferanslar, katılımcılara hazırlamış olduğumuz ücretsiz patent ve hediye etmiş olduğumuz KVKK kitaplarından görseller paylaşmaktan büyük mutluluk ve memnuniyet duyuyoruz. 

AREL ÜNİVERSİTESİ 2024 KARİYER GÜNLERİ

Arel Üniversitesi kariyer ekibine bizleri de bu güzel etkinliğe davetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Ekip arkadaşlarımız ile, kariyer hedefleri doğrultusunda üniversite öğrencileri ile buluşup iş imkanı ve staj için en doğru şekilde yönlendirmeye çalıştık. Bu güzel etkinlikten fotoğraf kareleri paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ 2024 KARİYER GÜNLERİ

Üsküdar Üniversitesi kariyer ekibine bizleri de bu güzel etkinliğe davetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Katılım sağlayan diğer şirketler, öğretim üyeleri ve öğrencilerimizin bulunduğu görseller ile mutluluğumuzu paylaşıyoruz.

 

GEDİK ÜNİVERSİTESİ 2024 KARİYER GÜNLERİ

Gedik Üniversitesi kariyer ekibine bizleri de bu güzel etkinliğe davetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Katılım sağlayan diğer şirketler, öğretim üyeleri ve öğrencilerimizin bulunduğu görseller ile mutluluğumuzu paylaşıyoruz.
 
 
Etiketler:

10 dakika da SGK'dan ne kadar alacağınız olduğunu öğrenin

Ücretsiz Analiz

Yukarı