HAKKIMIZDA

sizinicinvarizGünümüzde kobilerin karşılaştığı sorunları bilen ve kobilere yönelik eğitimli uzman kadrosu ile rehberlik hizmeti sunan Akkaş Group, A’dan Z’ye danışmanlık ilkesini benimsemiştir. Türkiye’de ilk defa entegre danışmanlık modelini kobilerde yerleştirerek küreselleşen dünyada rekabet etmelerini sağlamaktadır.

Akkaş Group; Marka & Patent Vekili ve Başdenetçi olan Erkan Akkaş tarafından 1999 yılında İstanbul’da ticari hayatına başlamış olup 2004 yılında şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda yatırım ve teşvik alanında danışmanlık veren şirket olarak hizmet sektörüne girmiştir.

Günümüze baktığımızda Akkaş Şirketler Grubu; Aker Patent, Akkaş OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi), Avrupa Yatırım Ajansı, Erkan Akkaş Danışmanlık ve Akkaş STS (Sigorta Teşvik Sistemleri) Danışmanlık firmalarını barındıran bir şirketler grubudur. Hizmet sektörü bünyesinde danışmanlık kapsamında yurt içi ve yurt dışı firmaların can simidi olmaktadır. Ayrıca, farklı sektörlerde yer almayı hedefleyen, büyüme yolunda giden, güçlü ve dinamik yapıya sahip bir şirketler grubudur.1999 yılından bugüne merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunan Akkaş Group, şuan 140 kişilik uzman danışman kadrosu ile firma paydaşı anlayışını da ilke edinmesiyle birlikte sizlere hizmet vermektedir.

odullerDanışmanlarımız ve konusunda uzman ekiplerimiz, KOBİ’ler, holdingler, bankalar, inşaat ve enerji firmaları, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, eğitim kurumları, hastane ve klinikler başta olmak üzere hizmet verdiğimiz iş alanlarında kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaktadır. Şuan 15.000 den fazla firmaya bünyesindeki grup şirketlerle entegre olarak hizmet veren Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketidir.

Akkaş Group; yatırım danışmanlığı, sigorta teşvik danışmanlığı, sınai (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Entegre Devre, Tanınmış Marka, Coğrafi İşaret) ve fikri mülkiyet (Telif) haklarının korunması, Kişisel verilerin korunması danışmanluğı, kişisel verilerin koruması kanunu kapsamında uyumluluk raporlarının hazırlanması, kalite sistemleri kurulumu, devlet desteklerinden yararlanma, teşvik ve hibeler, dış ticaret, satış pazarlama, kalite belgelendirme , Ar-Ge yönetimi, mesleki yeterlilik konularında sertifikalı eğitimler, ölçümler, ortak sağlık güvenlik birimi hizmetleri ile sınai mülkiyet alanında vekillik ve danışmanlık şirketi olarak hizmet vermektedir. Yerel ve küresel şirketler için entegre hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz:
Uzman ekibimiz ile yatırım danışmanlığı konusunda şirketlere doğrudan bilgi vererek; büyüme süreçlerinde ve işletme hayatlarında onların yol göstericileri ve yol arkadaşları olmak öncelikli vizyonumuzdur.


Misyonumuz:
Küreselleşen dünyada, şirketlerin, kurum ve kuruluşların, şahısların, genç girişimcilerin, büyüme hedefli şirketlerin yanında olmak ve bu hedeflerinde yol göstericileri olmak öncelikli misyonumuzdur.

 
Hedefimiz; 

Küçük - büyük işletme olmaları fark etmeksizin büyüyen dünya ekonomisinde hak eden tüm şirketleri çeşitli devlet desteklerinden yararlandırarak onları bu süreçlerinde yalnız bırakmamaktır. Çeşitli tüccar, girişimcilik, büyüme, üretim, şirket kuruluşu gibi alanlarda devlet tarafından sunulan tüm destek ve hibelerden müşterileri haberdar ederek, onları ilk sıraya taşımak ve yatırımlarının değerlenerek artmasını sağlamak yegane amacımızdır.


Değerlerimiz:
Sektörde tecrübeli; işini bilen ve lider bir şirket olarak, öncelikli değerimiz ekibimizin ticari ahlak ilkelerine uygun olarak çalışması ve müşterileri “doğru bilgi” ile yönlendirmesidir.  
Çalışma hayatımızda belirlediğimiz güvenlilik; doğrudan bilgililik; çözüm odaklılık; hızlılık prensiplerimiz ile müşterilerimizin haberi olmayan her türlü yenilik ve duyurudan öncelikle bizler tarafından haberdar edilmeleridir. Aynı zamanda Akkaş Group olarak 6698 sayılı Kişisel verileri koruma kanunu çerçevesinde tüm uyumluluk sürecini tamamlayarak KVK ile ilgili hassasiyetini ön plana çıkartmaktadır..

 

 

 

 

 

 

10 dakika da SGK'dan ne kadar alacağınız olduğunu öğrenin

Ücretsiz Analiz

Yukarı